KONTAKT

start / kontakt

NAPISZ DO NAS

Formularz kontaktowy

  * Poniższe zgody oraz pola oznaczone gwiazdką są wymagane do wysłania wiadomości

  Klauzula informacyjna


  Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, iż:

  1. Administratorem przetwarzanych Pani/Pana danych osobowych jest POLVALVE Wroński Michał, ul. Magazynowa 9a/60, 02-652 Warszawa.

  2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) w celu związanym z realizacją zapytania zawartego w formularzu kontaktowym, w celu przesłania oferty handlowej.

  3. Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będzie podmiot świadczący usługi IT na rzecz Administratora z siedzibą na terenie Europejskiego Obszaru Gospodarczego.

  4. Dane nie będą przekazywane do innych państw i organizacji międzynarodowych EU ani użyte do profilowania.

  5. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres nie dłuższy niż jest to celowe, z uwagi na złożone zapytanie zawarte w formularzu kontaktowym.

  6. Posiada Pani/ Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

  7. Ma Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku.

  8. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne aczkolwiek konieczne w celu realizacji przesyłanego zapytania zawartego w formularzu kontaktowym, w tym przesłania oferty handlowej.

  LOKALIZACJA

  Znajdziesz nas

  ul. Magazynowa 9a/60
  02-652 Warszawa
  POLSKA

  DANE FIRMOWE

  Lokalizacja i kontakt

  Dane adresowe:

  ul. Magazynowa 9a/60
  02-652 Warszawa
  POLSKA

  POZOSTAŁE:

  NIP: PL5862173617
  REGON: 342435634

  O NAS

  Poznajmy się bliżej

  Jesteśmy oficjalnym przedstawicielem włoskiego producenta
  CPF Industriale GECA – firmy z ponad 50 letnim doświadczeniem
  na rynku instalacji gazowych.

  W realizacji powierzonych zadań kierujemy się pasją i doświadczeniem. Naszym klientom oferujemy kompleksową obsługę oraz wsparcie
  na każdym etapie realizacji projektu.

  więcej

  POLVALVE

  Armatura przemysłowa

  W ramach szerszej działalności firmy z zakresu armatury przemysłowej
  oferujemy rozwiązania dla systemów regulacji przepływu
  w rurociągach. Obsługujemy branże instalacji przemysłowych
  oraz gospodarki wodno-kanalizacyjnej.

  Jesteśmy oficjalnym przedstawicielem francuskiego producenta
  armatury odcinającej TECOFI S.A.S.

  sprawdź ofertę

  Call Now Button